MÖBLER / Skåp & hyllor / Pottskåp 4388668
nr 438 8668
Pottskåp
mahogny, 35x43, höjd: 65 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 november 2006
kl 16:10:51
100 kr
400 kr
300 kr
450 kr